Dizel araç kiralamak isteyenlere tavsiyelerimiz

Dizel araç kiralamak isteyenler nelere dikkat etmeli? Dizel araç mı kiralamalıyım yoksa benzinli araç mı kiralamalıyım? Sizde bu soruyu kendi kendinize soruyorsanız cevabı için doğru yerdesiniz.

Antalya’da araç kiralama hizmetimizi kuruluşumuzdan bu yana doğru ve dürüst bir şekilde sürdürmekteyiz. Her zaman bize sorularını ve sorunlarını yönelten müşterilerimize doğru bilgiyi vermekten gurur duyarız.

Dizel Araç Kiralama

Dizel araç kiralama kategorisindeki araçlarımızı tercih eden müşterilerimizin birçoğu şehir dışına gidecek olanlar ya da uzun kilometre yapacak olan kişilerdir. Dizel araçlar, Motorin fiyatlarının diğer türlere göre daha uygun olmasından kaynaklı uzun yolculuklarda daha avantajlıdır.

Dizel araçlar araç kiralama sektöründe diğer araçlara göre günlük kiralama fiyatları diğer araçlara göre biraz daha yüksektir. Bu fiyat farkının sebebi dizel araçlara talebin fazla olması ve bu araçların bakım, onarım masraflarının daha yüksek olmasıdır. Ancak;
yine de uzun mesafe yapacağınız zaman dizel araçlar günlük kiralamadaki farkını daha az yakıt tüketimi ve motorinin litre fiyatının diğer türlere göre daha ucuz olmasından dolayı avantaja çevirebilmektedir.

Bu Yazımız : 28 Eylül Cumartesi 20:48 de güncellenmiştir.