Ucuz Araba mı Kiralamak istiyorsunuz?

Herkes araç kiralarken günlük kiralama fiyatına bakarak en ucuz, en ekonomik aracı kiralamak ister. Maalesef Antalya’da araç kiralama sektörü turizmdeki dalgalanmalar ve yoğunluğa bağlı olarak araç kiralama fiyatlarında firmadan firmaya farklılıklar göstermektedir. Ekonomik Araçlar kategorisindeki araçlarımız kiralama fiyatlarına ve yakıt tüketimine göre bu kategoriye alınmıştır.

Pirince giderken evdeki bulgurdan olmayın! Araba kiralarken sadece kiralama fiyatı ucuz diye araştırmadan kontrol etmeden bilmediğiniz yerden araç kiralamayın. Rent a car sektöründe birçok kayıtsız ruhsatsız araç kiralama hizmeti sağlayan kişi ve kişiler var. Sırf daha ekonomik diye kiraladığınız araç binlerce liralık masrafı ile karşınıza çıkabilir.

Yıllarca sektörde çalışmış araçları, servis ve periyodik bakımlarını düzgünce yaptırmadan kiralayan firmalar mevcut. Bu araçları son kiralayan siz olabilirsiniz, en önemlisi en güzel günleriniz hüsranla sonuçlanabilir.

  • Ucuz araba kiralarken dikkat edin

    Kiraladığınız ucuz araç size tüketeceği yakıt ile günlük kiralama bedelini iki katına çıkararak yansıyabilir.

  • ucuz araba ile yolda kalmayın

    Yolda arıza açarak tatilinizin mahvolmasına, ya da yetişmeniz gereken bir toplantı v.b işlere geç kalmanızı sağlayabilir

  • Rent a car kaskosuz araç kiralamayın

    Ucuz araç kiralarken rent a car kaskosunun olup olmadığını kontrol edin. Kaza durumunda cebimden az para çıksın derken binlerce lira dökmeyin.