Antalya Havaalanı Rent a Car

Antalya havaalanı araç kiralama hizmetimiz ile uçağınızdan indiğiniz gibi kiralık aracınızla özgürce seyahat etmeye başlayabilirsiniz. Antalya Havaalanı dışarısında bulunan araç kiralama ofisimiz bile gelmeden havalimanında sözleşmenizi ve ödemenizi yaparak Antalya tatilinize hızlı bir başlangıç yapabilirsiniz. Antalya havalimanı araba kiralama hizmetimizde havaalanı araç teslimatları ücretsizdir. Şehre yabancıysanız ya da trafikte direksiyon sallamak istemiyorsanız şoförlü araç kiralama hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Antalya Havalimanı, Havaalanı Oto Kiralama

Türkiye’de tatil için akla gelen ilk yerlerden biriside Antalya’dır. Antalya’nın denizi, kumu, güneşi, doğası ve insanlarıyla muhteşem bir tatil bölgesidir. Antalya havaalanı 1 Nisan 1998’den bu yana iç hatlar ve dış hatlar üzerinden yıllardır uçuş hizmeti vermektedir. Yaz aylarında milyonlarca yerli ve yabancı turisti ağırlayan Antalya havaalanında araç kiralama hizmeti AD Rent a car ile çok kolay ve ucuz.

Antalya Havaalanı Ulaşım

Şehir merkezinden yaklaşık 15 kilometre uzaklıktadır. Antalya havaalanına gitmek için;

Belediye Otobüsleri, Tramvay, Özel Aracınız, Havaş otobüsleri ve kiralık araba kullanabilirsiniz. Firmamız üzerinden araç kiralama hizmeti aldığınızda arabanızı hava alanı teslimat seçeneğimizle Antalya hava limanında teslim edebilirsiniz. Dilerseniz aracı ofisimize teslim ettikten sonra sizi hava alanınına  bizde bırakabiliriz.

 

En iyi araçlar ve en avantajlı fiyatlar için lütfen bekleyiniz