AD Rent a Car ile Antalya'da araç kiralama keyfiUlaşım olanakları ve denize yakınlığı sebebi ile en gelişmiş kentlerden bir tanesi olan Antalya aynı zamanda uluslar arası hizmet veren bir hava yolu ulaşım ağına da sahiptir. Antalya rent a car firması olarak 24 saat açık hava alanı araç kiralama ve şehir içi araç kiralama hizmeti veriyoruz. Antalya rent a car filosu içerisinde günlük kullanabileceğiniz binek araçlar bulabileceğiniz gibi, lüks modellerden de tercih edebilirsiniz. Araç kiralama hem şehir içinde hem de şehirlerarası yolculuklar için tercih edilmektedir. Havayolunu tercih ederek seyahat yapanlar, Antalya havalimanı rent a car hizmetini daha rahat ve konforlu yolculuk yapabilmek adına firmamızın rent a car hizmetinden faydalanabilirler. Antalya rent a car hizmeti sayesinde, uçaktan indikten sonra Antalya'da gidebileceğiniz her yere kolayca, kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Birçok insan, araç kiralama hizmeti almak durumunda kalabilir. AD rent a car firması tüm ihtiyaçlarınızı, sizlere en iyi hizmeti vererek karşılıyor. Antalya araba kiralama hizmetini firmamızdan günün her saatinde 7/24 hizmet veren telefonlarımızdan ve www.adrentacarantalya.com web sitemizden online rezervasyon yaparak karşılayabilirsiniz.

Antalya Rent a Car firması olarak, araç filomuzda orta, ekonomik ve lüks sınıflarda pek çok araç alternatifini sizlere sunuyoruz. Aynı zamanda manuel ve otomatik vites seçenekleri ile müşterilerimizin farklı seçeneklerden faydalanmasını sağlıyoruz. Müşterilerimize, güvenli ve sorunsuz hizmetler sunmaya çalışıyoruz. Müşteriler, firmamıza uygun ödeme koşulları ile ödemesini yapmakta ve anahtarı alıp yoluna devam etmektedir.

Antalya Oto Kiralama işlemini gerçekleştireceğiniz zaman, firmamız tarafından yerine getirilen belli prosedürlere uygun olarak kiralama işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekir. Özellikle bu alanda, Antalya'ya ilk kez gelenlerin şehrin yoğunluğu, trafiği, park olanakları tarafımızdan sizlere aktarılmaktadır. Profesyonel personelimiz sayesinde trafiği yoğun olan Antalya ili içerisinde daha kolay kullanabileceğiniz araç seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.

Antalya, Türkiye'nin en önemli turizm kentlerinden bir tanesidir. Dolayısı ile Antalya araç kiralama isteği misafirler tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Araç ihtiyacınızdan vazgeçmeden önce mutlaka Antalya rent a car filosunu tercih etmelisiniz

Antalya rent a car filosunda kiralama standartlarında, normal sınıf araçlar için 22 yaş ve en az iki yıllık ehliyet şartı aranırken, orta sekmen araçların kiralanmasındaki sınır 25 yaş, lüxs sekmen araçların kiralamasında 27 yaş sınırlamasına sahiptir. Müşterilerden gelen talepleri dikkate alan AD rent a car; bu talepleri karşılıksız bırakmamak için de her kesime ve her ihtiyaca hitap eden, oldukça geniş olan araç filosu ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız. Bazı hususlarda, araç ve genel konularda müşterileri bilgilendirmek bizim görevimizdir. Bunun için ise, müşterilerinin aklına gelebilecek her türlü soruya cevap verme gayreti içerisinde güvenilir bir hizmet veriyoruz.

 

Yorumlar ( 2 )

  • Abbas Mehmet

    Gayet çok başarılı bir firma arkadaşlar tavsiye ederim sizlerede güler yüzlü çalışan personelleriyle müşteri memnuniyetileri güzeldi teşekkür ederiz ad rent a car ailesine iyi çalışmalar .

    11 Ekim Cuma 2019 11:53
  • Ali Kandıran

    Güleryüzlü çalışan personelleriyle çok başarılı bir rentecardi herhangi bir sorun yaşamadık tatilimizi keyifli bir şekilde geçirdik teşekkür ederiz tüm persenollere iyi çalışmalar dileriz .

    11 Ekim Cuma 2019 12:02

Bir Yorumda Siz Bırakın