Antalya Havalimanı Rent a Car Firmaları

Antalya havalimanı rent a car firmaları listemizde havalimanı iç hatlar ve dış hatlar rent a car firmalarının yanı sıra havalimanın dışında olup da havalimanı içerisinde teslim araç kiralama firmalarından da bahsedeceğiz.

Antalya havalimanı rent a car firmaları Antalya’da oto kiralama hizmeti firmaların %80’i adrese teslim, otogara teslim ve havalimanı teslim araba kiralama yapmaktadırlar. AD Rent a car olarak Antalya içi her konuma araç kiralama hizmetimiz vardır.

Konuyu fazla uzatmadan gelelim asıl konumuz Antalya havalimanı rent a car firmalarına. Antalya havalimanı turizmle beraber yaz aylarında çok sayıda insanı misafir olarak ağırlamaktadır. Antalya havalimanın ’da araç kiralama sektöründeki ihtiyaçlar gün geçtikçe artmaktadır.

1. AD Rent a Car

AD Rent a car Merkez Ofisi Konyaaltı’nda olup Antalya genelinde ve Antalya havalimanı içerisinde araç kiralama hizmetini kaliteli ve güler yüzlü bir bircimde sürdürmektedir. Havalimanı teslim araç kiralayabilmek için Antalya Havalimanı araç kiralama sayfasından hemen aracınızı kiralayabilir ya da rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

2. Enterprise Rent a Car

3. Sixt Rent a Car

4. Garenta Rent a Car

5. Budget Rent a Car

Havalimanı ya da adrese teslim araç kiralama konusunca her zaman hem uygun hem ekonomik ucuz araç kiralama hizmetine AD Rent a carla ulaşabilirsiniz.

Yorumlar ( 1 )

  • Mert Erdem

    Havalimanı teslim araç kiraladım. uçakdan indiğimde aracım hazır bekliyordu. gayet güzel ve kaliteli bir hizmet aldım. araçda gayet temizdi. 14 gün kiralama yaptım hem yakıtı hem konforu süperdi.

    17 Aralık Salı 2019 13:48

Bir Yorumda Siz Bırakın